لیزرتگ به صورت خانوادگی - لیزروار

لیزرتگ (Laser Tag)

آریو لند

لیزرتگ به یقین یکی از مهیج ترین و جذابترین تفریحات گروهی است که امکان تجربه حضور در میدان نبرد را بدون محدودیت سنی برای بازیکن فراهم می کند. بازیکنان با در دست داشتن اسلحه های لیزری و پوشیدن جلیقه و یا هدبندی که دارای سنسورهای حساس به نور لیزر هستند، وارد زمین شده و با یکدیگر به رقابت می پردازند، که در پایان بازی تمامی اطلاعات و امتیازات بازیکنان توسط سیستم های کامپیوتری پردازش و به آنها ارائه می شود.

لیزروار (Laserwar)

لیزرتگ ورزش-تفریحی مدرن که به پشتوانه ماهیت الکترونیکی خود همواره در حال بروزرسانی و پیشرفت در بازار جهانی می باشد و همچون بازی های کامپیوتری سالانه شاهد آپدیت های متنوعی از سوی تولیدکنندگان می باشیم. این بازی محدودیت سنی نداشته و افراد از 7 تا 70 سال می توانند اسلحه بدست بگیرند! لیزرتگ ورزشی گروهی و کاملا خانوادگی است و بگونه ای طراحی شده که تمامی افراد از لحظات با هم بودن لذت ببرند.
این ورزش کالری سوز امروزه طرفداران بیشماری در اقصی نقاط جهان پیدا کرده و در ایران نیز بواسطه حضور و سرمایه گذاری چهارسال گذشته لیزرتگ آریو به جایگاه قابل قبولی در کشور به خصوص کرج که بعنوان مهد این ورزش شناخته شده است. گروه آریو با تجربه فنی در راه اندازی چندین سالن لیزرتگ در شهرهای مختلف و دارا بودن دانش فنی این محصول در جایگاه نخست این رشته قرار گرفته و برآنیم تا از نسل جدید محصول خود در صنعت تفریحات رونمایی کنیم.
حداقل فضای قابل قبول برای اجرای این بازی (شامل محوطه بازی، اسلحه خانه و رختکن) 220 متر مربع (فضای سر پوشیده) می باشد که در این فضا از 6 تا 10 نفر و تا سایز 1000 متر مربع (فضای باز) تا 15 نفر به صورت همزمان می توانند با یکدیگر بازی کنند.
ماهیت ورزشی-تفریحی بودن این بازی باعث شده مجموعه های لیزرتگ در سراسر دنیا به محلی برای تخلیه هیجان و انرژی نوجوانان و جوانان بدل شود.
ورزش لیزرتگ در هر دو محیط روباز و سرپوشیده قابلیت اجرا را دارد که هریک دارای جاذبه های مختص خود می باشند. با شماست که محیط رو باز و حس جنگ واقعی را انتخاب کنید یا اینکه فضای تاریک و خیال انگیز محیط سرپوشیده مورد نظرتان باشد. در هر حال، بکارگیری تجهیزات با تکنولوژی روز، مقاوم و قابل اعتماد می تواند بازیکنان را غرق در هیجان، شادی، ماجراجویی و مبارزه کند!
ما کیفیت، تکنولوژی و هنر را در هم آمیخته ایم تا محصولی با کیفیت و هیجانی تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان بیاوریم. شرکت آریو تنها تولیدکننده و واردکننده تجهیزات لیزرتگ با قابلیت کار حتی در زیر نور خورشید، در ایران می باشد.
لیزرتگ در واقع یک گیم پلی عالی برای علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می باشد. بازیکنان می توانند با قرار گرفتن در فضایی متفاوت لذت یک رقابت خارق العاده را با دوستانشان تجربه کنند که این خود موجب بهبودی توانایی انفرادی بازیکنان می شود.

تجهیزات هوشمند لیزرتگ ساخت شرکت لیزروار

لیزروار نام تجاری lasertag LLC است که در سال 2001 در کشور روسیه تاسیس شده و در ابتدا نام اولین باشگاه لیزرتگ در روسیه بوده ولی در گذشت زمان تبدیل به یک شرکت جامع از افراد متخصص در زمینه های طراحی، تولید و ساخت تجهیزات و نرم افزار لیزرتگ شده است. و اکنون می توانیم مطمئن باشیم که، شرکت لیزروار به عنوان مرجع لیزرتگ در روسیه و سایر کشورها شناخته شده است که از جمله شرکا و نماینده های آن می توان به کشورهای بریتانیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، هلند و ایران اشاره کرد.

پیشنهاد ویژه !
10 عدد
اسلحه (MP9-LT Phoenix)
10 عدد
هدبند هوشمند
1 عدد
بلوتوث بیس
1 عدد
ریموت کنترل
1 عدد
شارژر اسپایدر
1 عدد
شارژر فایرفلای

اسلحه لیزرتگ فونیکس MP9|Phoenix با قابلیت بازی در فضاهای باز و سرپوشیده دارای تنوع بسیار بالایی از اکسسوارهای بازی می باشد که از جمله ویژگی های این محصول می توان به قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده آن در بازارهای اروپایی اشاره کرد.
• نسخه ی نهایی ورژن V-9 نسل جدید با طراحی مدرن و زیبا بعنوان تجهیزات لیزرتگ به تازگی به بازار عرضه شده است و دارای کیفیتی رقابتی و کارایی منحصربفرد می باشد.

سرمایه گذاری مطمئن
سرمایه گذاری مطمئن
سرمایه گذاری مطمئن
پیشرفت اقتصادی

سرمایه گذار شو

سالهاست کشورمان از کمبود فضاهای تفریحی رنج می برد و امروزه شاهد ظهور یک بازار بالقوه و پر رونق در صنعت تفریحات هستیم؛ چرا که در رکود موجود در بازار ایران این سرمایه گذاری از سود قابل قبولی برخوردار است و می تواند نقدینگی ای ایجاد نماید که کمتر شغلی توان ایجاد آن را داراست.
شرکت پادمان پردیس آریو با اتکا به تجربیات درخشان خود در سالیان اخیر و نیز تیم های فنی، مهندسی، طراحی و اجرایی جوانی که در اختیار دارد هدف گذاری خود را از مدت ها قبل بر روی تاسیس مجموعه های تفریحی مدرن قرار داده است. از این رو در حال حاظر دارای توانمندی های بالقوه و دانش فنی بالایی در طراحی، اجرا و تجهیز مجموعه های تفریحی ورزشی هستیم و بر آنیم تا با ورود به پروژه های آتی از بستر موجود به نحو احسنت استفاده نماییم. لذا آمادگی خود را جهت همکاری با سرمایه گذاران اعلام می نماییم.