تجهیزات واقعیت مجازی
آریولند

مزایای تجهیزات واقعیت مجازی آریو

  • طراحی زیبای رایگان برای مشتریان آریو
  • مشاوره‌ی صفر تا صد راه‌اندازی و ساخت وی آر کلاب
  • پشتیبانی فنی و تبلیغاتی حین بهره‌برداری از باشگاه
  • استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی با کیفیت و مدرن مطابق استاندارد جهانی
  • گارانتی بی‌قید و شرط ۳ ماه و خدمات پس از فروش ۵ ساله تمامی تجهیزات واقعیت مجازی

چرا واقعیت مجازی؟

تجهیزات واقعیت مجازی ترکیبی از ویدیو و صوت مجازی هستند، به قدری که یک توهم را در شخص زنده و در عین حال باورپذیر می‌کنند.

تکنولوژی برتر

همین‌طور که بازیکنان عینک را روی چشمان خود قرار می‌دهند، و از سایر تجهیزات واقعیت مجازی استفاده می‌کنند، می‌توانند سر خود را ۳۶۰ درجه به اطراف بچرخانند و به طور طبیعی احساس زندگی در یک دنیای واقعی را تجربه می‌کنند و البته با پیشرفت تکنولوژی این حس هم قوی‌تر هم خواهد شد. در حال حاضر حتی لمس سطوح،  دستکاری اشیا و جابه‌جایی آن‌ها هم امکان‌پذیر است.

مطالعات زیادی در زمینه‌ی استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی برای بازی، آموزش و کسب و کار انجام شده و مقاله‌هایی گردآوری شده است. در این مقاله‌ها در مورد اهمیت واقعیت مجازی و دلایل استفاده از آن مورد بررسی قرار گرفته و همین‌طور به مزایای استفاده از عینک‌های مجازی اشاره کامل شده است. در حال حاضر هم مدل‌های تخصصی بازی، تفریح و پکیج‌های آموزشی دانشگاهی وارد بازار شده است. ما هم در این‌جا می‌خواهیم توضیحاتی در مورد این عینک‌ها و استفاده از آن‌ها در صنعت تفریحات بدهیم.

ورزشی سالم

بهتر است از نکات مثبت این گجت بازی شروع کنیم. تجهیزات واقعیت مجازی شما را وادار به تحرک می‌کند، یعنی به طور ناخودآگاه در تعدادی از بازی‌ها، شما فعالیت بدنی در حد یک ورزش را انجام می‌دهید. این عینک‌ها حتی برای کسانی که علاقه‌ای به ورزش کردن ندارند یا بهانه‌گیری می‌کنند هم مناسب است. این موضوع را در نظر داشته باشید که پیدا کردن یک سرگرمی که هم لذت‌بخش باشد و هم باعث تناسب اندام شود، کار بسیار سختی است.

به طور کلی شما با استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی می‌توانید به طور کامل از یک بازی مجازی طراحی شده درشرکت‌های بازی‌سازی لذت ببرید. این بازی‌ها شامل نکات فنی بی‌شمار، ابزارها، مناطق ۳ بعدی با کلی پوشش واقعی و سینماتیک و حتی همراه با صداهای ۳ بعدی، ردیاب‌ها و مسیریاب‌ها می‌شود.

یک مثال

در بازی نجات یافته، شما خودتان را در جزیره‌ای مرموز و عجیب و در حالی که زندانی شده‌اید می‌یابید و باید از چنگال زندانیان فرار کنید. حالا فرض کنید که شما نیروهایی مثل پرواز کردن، و حتی امکان پرتاب سنگ و تیراندازی هم داشته باشید. در این بازی شما باید از تجهیزات، ذهن، خلاقیت و خلاصه از تمام قابلیت‌های‌تان استفاده کنید تا بتوانید از این مهلکه فرار کرده و خود را به جای امنی برسانید. در حین انجام این بازی، شما فعالیت‌های مختلفی را انجام داده و حتی معماهای زیادی را حل خواهید کرد.

بازی مدرن

بازی‌های واقعیت مجازی امروزه طرفداران بسیار زیادی را در کل دنیا به خود جذب کرده‌اند و این روند صعودی طراحی بازی، شرکت‌های تولید کننده را هم به رقابت کشانده است. امروزه شاهد آن هستیم که تجهیزات واقعیت مجازی بسیاری با سنسورهای حرکتی، تشخیص چهره و همین‌طور قطعات به روز و نرم‌افزارهای پیشرفته رونمایی می‌شوند و حالا دیگر سازندگان بازی‌ها، رقبای سرسختی را در حوزه‌ی بازی‌های الکترونیک پیدا کرده‌اند که روز به روز هم به تکنولوژی آن‌ها هم اضافه می‌شود.

توجیه اقتصادی راه‌اندازی کلاب وی آر

برای روشن شدن دلیل سوددهی راه‌اندازی باشگاه واقعیت مجازی به بررسی میانگین هزینه‌ها برای تهیه تجهیزات واقعیت مجازی و درآمدها می‌پردازیم. البته تمام هزینه‌ها بنا بر اندازه‌ی کسب و کار، منطقه و سیاست‌های تبلیغاتی شما متغیر خواهد بود. میانگین هزینه‌ها به شرح زیر است:

هزینه‌های اولیه

تجهیزات (۴ پکیج عینک کازموس، کیس، هدست، سنسور، کنترلر، کابل، لوازم جانبی) ……. ۴۰۰ میلیون تومان

دکور (برای فضای ۱۰۰ متر مربع) ……. ۲۰۰ میلیون تومان

مبلغ ودیعه‌ی مکان باشگاه ……. ۱۰۰ میلیون تومان

هزینه تبلیغات و افتتاحیه ……. ۵۰ میلیون تومان

هزینه‌های جاری

اجاره‌ی ماهیانه ……. ۱۰ میلیون تومان

قبض‌های دولتی ……. ۲ میلیون تومان

هزینه‌های نیروی انسانی (برای ۳ نفر) ……. ۱۲ میلیون تومان

درآمدها

قیمت بلیت ورودی برای هر نفر در یک ساعت ……. ۱۰۰ هزار تومان

تعداد نفرات در روز ……. ۳۲ نفر

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ

بر اساس نرخ‌های بالا که به صورت میانگین تشریح شده است، به طور متوسط ماهانه ۲۴ میلیون تومان هزینه‌های جاری به باشگاه تعلق گرفته و بر همین اساس ماهانه ۹۶ میلیون تومان درآمد باشگاه خواهد بود. با توجه به محاسبات فوق، سود ماهانه‌ی یک باشگاه واقعیت مجازی با سرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیون تومانی برای خرید تجهیزات واقعیت مجازی و تمامی موارد مورد نیاز دیگر، به طور متوسط ماهیانه ۷۲ میلیون تومان خواهد بود. بنابراین نرخ بازگشت سرمایه در باشگاه واقعیت مجازی در حدود ۱۱ ماه است. با توجه به این موضوع که سرمایه گذاری شما در وی آر در زمانی کم‌تر از یک سال مستهلک می‌شود، این یک کسب و کار با توجیه اقتصادی بسیار بالا و سودآور محسوب می‌گردد.

لازم به ذکر است که تجهیزات واقعیت مجازی آریو به دلیل کیفیت، امکان بهره‌برداری و کسب درآمد را به مدت بیش از پنج سال و با هزینه‌ی نگهداری اندک فراهم می‌نماید.

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ
چگونه شروع کنیم؟

.

۱. فضای مناسب را برای باشگاه خود بیابید.

۲. تجهیزات واقعیت مجازی بخرید.

۳. با راهنمایی کارشناسان آریو، طرح‌ها و نقشه‌ی اختصاصی خود را نهایی کنید.

۴.  دکور و پلان‌های خود را پیاده‌سازی کنید.

۵. برای افتتاحیه و تبلیغات خود برنامه‌ای مشخص تدوین نمایید.

۶. نیروی انسانی مورد نیاز خود را استخدام کنید.

۷. صفحات خود را در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی نمایید.

۸. باشگاه خود را افتتاح نموده و به تبلیغات خود ادامه دهید.

۹. سفارش بگیرید و شروع به کسب درآمد نمایید.

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ

کسب درآمد از تفریحات آسان است

از دانش ما که بر مبنای تجربیات و سرمایه‌گذاری‌های واقعی است استفاده نمایید.

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ
همین حالا برای مشاوره‌ی رایگان صفر تا صد با ما تماس بگیرید

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ