پروژه‌های آریولند

پروژه‌های آریولند

 

گروه آریو با تکیه بر توانمندی ها و دانش فنی تیم خود توانسته گام بزرگی را در صنعت تفریحات کشور بردارد و تنها پس از گذشت پنج سال از شروع فعالیت خود پروژه های متعددی را در سطح کشور اجرا نماید. در این پروژه ها وظیفه مشاوره، طراحی، اجرا و تجهیز باشگاه ها و مجموعه های تفریحی برعهده متخصصان گروه آریو قرار گرفته است که به نحو احسنت به مرحله بهره برداری رسیده اند.

از جمله تفریحاتی که بیشتر مورد اقبال سرمایه گذاران قرار گرفته می توان بازی لیزرتگ، آرچری تگ و اتاق معمای هوشمند را نام برد که به نوعی جزء هیجان انگیزترین و جذابترین ورزش و تفریح های روز دنیا می باشند.

بهره مندی از بهترین و با کیفیت ترین برند تجهیزات در هر کدام از محصولات شرکت آریو یکی دیگر از نقاط قوت فعالیت ما در زمینه تفریحات است که نقطه عطف این موضوع اخذ نمایندگی انحصاری شرکت لیزروار روسیه و استفاده از تجهیزات لیزرتگ این شرکت در پروژه های اخیر گروه آریو می باشد که در نوع خود اتفاقی بی نظیر در این صنعت به شمار می رود.

پروژه یزد ( آریاپاد )

1

تعداد بازی

95

تاریخ آغاز

95

تاریخ اتمام

300

متراژ

پیشرفت پروژه

100%

پروژه لیزرتگ آریاپاد در منطقه صفائیه شهر یزد در سال 1395 توسط گروه آریو طراحی، اجرا و تجهیز گردید. این پروژه به متراژ 300 متر مربع شامل فضای بازی و لابی در مدت زمان 45 روز از مرحله طراحی به مرحله بهره برداری رسید که به نوبه خود یک اتفاق بینظیر در این عرصه می باشد.

پروژه یزد ( آریاپاد ) - پروژه های آریولند

پروژه مشهد ( پروما )

1

تعداد بازی

96

تاریخ آغاز

96

تاریخ اتمام

250

متراژ

پیشرفت پروژه

100%

پروژه لیزرتگ مرکز خرید پروما واقع در بلوار فردوس شهر مشهد با متراژ 250 متر مربع در شهربازی این مجموعه طی مدت زمان کوتاهی (15 روز) در سال 1396 توسط گروه آریو طراحی و اجرا گردید.

پروژه دشت نور

3

تعداد بازی

97

تاریخ آغاز

97

تاریخ اتمام

2000

متراژ

پیشرفت پروژه

100%

اولین و بزرگترین پروژه لیزرتگ در فضای باز (outdoor) در مجتمع تفریحی توریستی دشت نور شمال در فضایی به مساحت 2000 متر مربع در حال اجرا و بهره برداری می باشد که گروه آریو وظیفه مشاوره و تجهیز این پروژه را برعهده دارد. تجهیزات لیزرتگ مجتمع دشت نور نیز تولید شرکت لیزروار روسیه می باشد.

همچنین بازی های گروهی آرچری تگ و فوتبال حبابی نیز توسط گروه آریو و با استفاده از بهترین برند تجهیزات در این مجموعه زیبا راه اندازی گردیده است.

پروژه دشت نور - پروژه های آریولند

پروژه محمد شهر ( آریولند )

3

تعداد بازی

97

تاریخ آغاز

97

تاریخ اتمام

420

متراژ

پیشرفت پروژه

100%

شهربازی آریولند واقع در محمدشهر کرج نمونه ای زیبا از هوش و خلاقیت متخصصان گروه آریو می باشد. این مجموعه که در طبقه دوم مجتمع شریعت قرار دارد در سال 1397 راه اندازی گردید و شامل بازی های لیزرتگ، آرچری تگ و اتاق معمای هوشمند می شود.
لیزرتگ آریولند به متراژ 200 متر مربع دارای فضای بسیار هیجان انگیز به همراه رختکن و اسلحه خانه می باشد؛ نکته قابل توجه این باز استفاده از تجهیزات لیزرتگ تولید شرکت لیزروار روسیه است که جذابیت و هیجان این ورزش-تفریح را چندین برابر می سازد.
آرچری تگ آریولند نیز در فضایی با متراژ 150 مترمربع و بهره گیری از بهترین برند تجهیزات آرچری تگ لحظات شادی را برای شما به ارمغان می آورد.
اتاق معمای هوشمند آریولند 70 متر مربع با سناریوی هیجان انگیز زامبی لب که در واقع شامل 5 اتاق مجزا با سناریوهای متفاوت و تلفیقی می شود؛ شما را وارد دنیای رازآلود پزشکی می کند که کنترل آزمایشگاه را از دست داده و از شما درخواست کمک دارد.

پروژه محمد شهر ( آریولند ) - پروژه های آریولند

پروژه مشهد ( کوهسر )

1

تعداد بازی

97

تاریخ آغاز

97

تاریخ اتمام

150

متراژ

پیشرفت پروژه

100%

پروژه اتاق معمای هوشمند در مجتمع ورزشی فرهنگی توریستی کوهسر مشهد در فضایی به مساحت 150 متر مربع و در قالب 3 اتاق مجزا با سناریوهای متفاوت زامبی لب (58 متر مربع)، قتل مرموز (30 متر مربع)، سلول (25 متر مربع) به همراه لابی جداگانه توسط گروه آریو در حال اجرا می باشد.

پروژه کوهسر مشهد ( آریولند ) - پروژه های آریولند