واقعیت مجازی (VR)

آریو لند

امروزه شاهد سرعت بالایی در پیشرفت عینک های واقعیت مجازی هستیم، بگونه ای که شرکت های متعددی با ورود در این عرصه محصولات متنوع خود را به بازارهای جهانی عرضه می نمایند. اختصاص فضا جهت اجرای بازی های واقعیت مجازی و همچنین همجواری این محصول در کنار یک طراحی محیطی لوکس جهت استقرار کنسول های پلی استیشن می تواند جذابیت های دوچندانی ایجاد نماید و بنوعی هم مکمل یکدیگر محسوب می گردند. جایی برای تفریح و گزران وقت، چیزی که در طراحی مجموعه مان بدنبال آن هستیم!

واقعیت مجازی آریو (Ario VR)

به جرات می توان گفت عینک واقعیت مجازی HTC VIVE که با همکاری کمپانی های HTC و VALVE تولید شده بهترین محصول در دنیای واقعیت مجازی می باشد، این مدل هدست با مدل های طراحی شده برای گوشی قابل مقایسه نیست .
سه هدست HTC VIVE ، OCULUS RIFT و سونی PSVR گزینه های برتر عینک های واقعیت مجازی در دنیا محسوب می شود با این تفاوت که عینک HTC VIVE ساز و کار متفاوتی در مقایسه با نمونه های مشابه دارد. طراحان این مدل هدست برای ردگیری کاربر از 2 باکس که هر کدام شامل 37 سنسور لیزری می باشد استفاده کرده اند به همین دلیل است که کوچکترین حرکات کاربر قابل ردگیری است فضای 4.5 * 4.5 محیطی است که این 2 باکس سنسوربدون هیچ مشکلی قادر به شناسایی بازیکن هستند.

به طور کلی HTC VIVE جز عینک هایی است که بعد از اتصال به کامپیوتر قدرت خود را به رخ می کشد، کنترلرهایی که در این محصول قرار دارد در نوع خود واقعا بی نظیر می باشند.

مشخصات: عینک اچ تی سی وایو + کیس مخصوص + مانیتور 19 اینچ

سرمایه گذاری مطمئن
سرمایه گذاری مطمئن
سرمایه گذاری مطمئن
پیشرفت اقتصادی

سرمایه گذار شو

فناوری VR (واقعیت مجازی) تغییری اساسی در صنعت سرگرمی ایجاد نموده است در نتیجه موفقیت و گسترش این صنعت می تواند منافع بسیاری برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد؛ چرا که این فناوری به سرعت در جهان در حال افزایش بوده و تقاضا برای استفاده از محصولات واقعیت مجازی روز به روز بیشتر می شود.

پیشنهاد گروه آریو به شما استفاده از این تکنولوژی و سرمایه گذاری در این صنعت می باشد.
تا دیر نشده از رقبای خود جلو بزنید!