همایش فرصت‌های متفاوت سرمایه‌گذاری در تفریحات

در جامعه مدرن امروزی فعالیتهای تفریحی و سرگرمی شامل افراد بسیاری از گروه های مختلف و سنین متفاوت است این افراد با حضور در مراکز تفریحی به دنبال کسب تجربه شادی، لذت، هیجان، و ماجراجویی هستند.

 امروزه این مراکز سبب جذب میلیون ها بازدید کننده می‌شوند، از این رو توسعه این مراکز در کشورهای مختلف و همچنین کشورمان در حال انجام است، به خصوص طی دو دهه گذشته، توجه بیش‌تر مردم به اوقات فراغت و همچنین رشد تکنولوژی و تغییر در سبک زندگی، سبب ایجاد مراکز تفریحی و شهربازی های بسیاری در کشور عزیزمان شده است.

اما امروز با توجه به تأثیر عواملی مانند تغییر سبک تفریحات نوجوانان و جوانان و علاقه این گروه به تکنولوژی و حضور در فضاهای جذاب از یک طرف و همچنین نگاه سرمایه‌گذران و ذی‌نفعان به ایجاد مراکز تفریحی ارزان و به صرفه از طرفی دیگر ما را بر آن داشت تا در یک نشست تخصصی و تجاری به معرفی  کامل این مدل از مراکز تفریحی بپردازیم و پاسخی درست به این نیاز ایجاد شده بدهیم.

این همایش با حمایت نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات و شهربازی (امتک) و شرکت پادمان پردیس آریو (آریولند) در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ و در اکوکلاب واقع در مجتمع تفریحی تجاری اکومال کرج برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام در همایش فرصت‌های متفاوت سرمایه‌گذاری در تفریحات فرم زیر را پر نمایید. ثبت نام و حضور در این همایش رایگان بوده و برای عموم آزاد است.

فرم ثبت نام