فوتبال حبابی

 

فوتبال حبابی یک سرگرمی یا یک ورزش بازی فوتبال است در حالی که یک حباب بادی سر و بالا تنه بدن بازیکنان را می پوشاند. این بازی معمولا در فضاهای سرپوشیده و سالن‌های ورزشی یا فضاهای سرباز در چمن برگزار می‌شود. فوتبال حبابی به طور چشمگیری درحال محبوب شدن بین مردم در سراسر جهان میباشد. هر فرد بالای 10 سال می‌تواند در این بازی شرکت کند و مناسب برای جمع‌های خانوادگی، دوستانه، همکاران و جشن‌های تولد کودکان است. همچنین این بازی دارای ورژن‌های مختلفی است. سناریو‌هایی مانند Bowling bubble و bubble sumo که در سالن های فوتبال برگزار می شوند.

فوتبال حبابی در واقع ترکیبی از فوتبال، زوربینگ و کشتی سومو می‌باشد. ابداع کنندگان این ورزش با تفکر این که فوتبال را پر برخوردتر و در عین حال ایمن‌تر نمایند و از حالت حرفه‌ای به شکل سرگرم کننده درآورند، رشته ورزشی که در آن بازیکنان دو تیم با پوشش حبابی شبیه به حباب‌های ورزش زوربینگ در مقابل یکدیگر فوتبال بازی می‌کنند را ارائه کردند. فوتبال حبابی در بسیاری از کشورهای جهان فعال بوده و دارای سازماندهی، باشگاه های مختلف و در برخی موارد مسابقات رسمی نیز می‌باشد.
فوتبال حبابی
فوتبال حبابی

سناریوهای بازی

در هنگام بازی فوتبال حبابی ، حالات مختلفی برای بازی کردن وجود دارد:
Bubble Bowling: هنگامی دسته از افراد در یک طرف زمین و دسته دیگر بازیکنان در انتهای ظرف دیگر هستند، باید در به سمت گروه دیگر بدوند و به هر تعداد از انها که می توانند ضربه بزنند.

Bubble Sumo: دو بازی در وسط یک دایره روی زمین خط می کشند و هرکدام با هل دادن دیگری سعی در بیرون کردن حریف از دایره می کنند.
Bulldog: در این سناریو بازیکن با هدف انداختن یکدیگر بهم ضربه میزنند. شرکت کنندگانی که می افتند باید از بازی خارج شوند.
فوتبال حبابی
فوتبال حبابی

با توجه به عدم محدودیت این بازی برای تمام سنین باعث شده که سایزهای مختلفی از این حباب برای تمام سنین طراحی و تولید شود.

شما می توانید با توجه به سلیقه و طراحی زمین بازی و تنوع در رنگ تیم های شرکت کننده محصولات را با رنگ بندی دلخواهتان سفارش دهید.

متریال کاربردی در ساخت فوتبال حبابی: عمدتا از جنس پلاستیک استفاده می شود که از مهمترین آنها می‌توان به pvc  و tpu  اشاره کرد با ضخامت لایه بین  mm 0.7  تا 1.0mm که بسته به نوع و ضخامت بر روی قیمت تاثیر گذار هستند.
با توجه به گوناگونی متریال استفاده شده در این حباب‌ها بهتر است بدانید حباب‌هایی با جنس پلاستیک خام قیمت بسیار پایینی در حدود 800 هزار تومان دارند و به نسبت دوام کمتر و همینطور با ضربه‌های متعدد امکان پارگی و نشت هوا در آنها به صورت جدی وجود دارد.شما می توانید با انتخاب pvc  یا tpu  با ضخامت‌های بالاتر حتی در شرایط آب و هوایی مختلف امکان بازی را به مشتریان خود بدهید.
یکی از بهترین متریال فوتبال حبابی  tpu  و tarpulin می باشد که مقاوم در برابر ضربه، سرما  تا (10-) و شعله ی آتش غیر مستقیم و همینطور ضد آب می باشد.

فوتبال حبابی