فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

مجموعه آریولند قصد دارد به منظور تأمین هزینه های طراحی، ساخت و اجرای پروژه. مجتمع بازار سلام قم اقدام به معرفی این پروژه و جذب سرمایه برای آن نموده و با مشارکت. سرمایه گذاران محترم، فعالیت این پروژه را آغاز نماید. به همین منظور در ابتدا به معرفی. این پروژه می پردازیم و سپس فرصت های سرمایه گذاری در بازار سلام قم را بررسی می نماییم. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

درباره شهر قم

درباره شهر قم

ظرفیت کم نظیر شهر قم در جذب گردشگران ایرانی و خارجی به واسطه وجود اماکن زیارتی و نیز فقدان. فضای تفریحی مناسب برای استفاده گردشگران و مردم بومی این شهر پر جمعیت، نشان دهنده ضرورت وجود اماکن. تفریحی متعدد در قم است. در مقام مقایسه، می توان شهر مشهد را به عنوان الگوی یک. شهر زیارتی و توریستی یاد آور شد که گستردگی اماکن تفریحی در این شهر، به اندازه ای است. که در برخی از حوزه ها مانند ترامپولین پارک و تونل باد حتی از شهر تهران نیز پیشی گرفته است.. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

دیگر نکته ی مهم موقعیت مکانی شهر قم است. این شهر به واسطه قرار گرفتن در مسیر تردد. به بسیاری از شهرهای جنوبی کشور و نیز به دلیل همجواری و نزدیکی به شهرهای اطراف که آن ها. هم فاقد مراکز تفریحی مناسب هستند، از ظرفیت بالقوه ای جهت تبدیل شدن به یک مرکز تفریحی برخوردار است.  فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

درباره مجتمع بازار سلام قم

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

مجتمع بازار سلام به عنوان یک مرکز موبایل و کالای دیجیتال در شهر قم با برخورداری از یک موقعیت. مناسب به دلیل نزدیکی به مجتمع بازار بزرگ قم و حرم حضرت معصومه (س)، پتانسیل تبدیل شدن. به یک مرکز تجاری مهم در این شهر را دارا است. پیش بینی و برنامه ریزی درست. در اختصاص سه طبقه از این مجموعه به خدمات رفاهی و تفریحی، منجر به برخورداری از قدرت جذب. بالای مشتریان می شود. برنامه ریزی آریولند برای احداث یک مرکز تفریحی. در این پروژه، به گونه ای است که این مرکز را تبدیل به بزرگترین مرکز تفریحات دیجیتال کشور نماید. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

در همین راستا به ارائه پیشنهاداتی در خصوص تجهیز بزرگترین مرکز تفریحات دیجیتال کشور در این مجتمع خواهیم پرداخت.

تفریحات پیشنهادی

تفریحات پیشنهادی

در طراحی مراکز تفریحی به منظور انتخاب و جانمایی بازی ها با توجه به جامعه هدف،. فرهنگ بومی، حجم سرمایه گذاری و فضای موجود، گزینه های متعددی را پیش روی خود .خواهیم دید. امروزه در طراحی مراکز تفریحی استفاده از تفریحات مدرن، تعیین کننده و اجتناب ناپذیر. به نظر می رسد چرا که این امکان را فراهم می کنند تا از سبک قدیمی و سنتی مورد استفاده. در چهار دهه اخیر برای فضاهای سرپوشیده فاصله گرفته و به سمت بازی هایی. سوق پیدا کند که به روز بوده و مختص به قشر خاصی از گروه های سنی و جنسیتی نباشد.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

تفریحات پیشنهادی آریولند از این مزیت رقابتی برخوردارند که در مقایسه با شهربازی های. سرپوشیده ی سنتی، هزینه اجرایی به مراتب پایین تر و مقرون به صرفه تری دارند.. با در نظر گرفتن این مؤلفه ها، در ادامه به معرفی تفریحاتی می پردازیم که متناسب. با پروژه مجتمع بازار سلام در شهر قم، انتخاب شده اند. این تفریحات عبارتند از: فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

– لیزرتگ

– اتاق فرار

– واقعیت مجازی

– گیم نت

– کافه بازی

– آرکید

– دارت دیجیتال

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

لیزرتگ

درباره لیزرتگ

لیزرتگ نسخه ای الکترونیکی از بازی های شوتینگ مشابه با پینت بال است که در ابتدا برای. آموزش نظامی مورد استفاده قرار می گرفت و از سال ۲۰۰۵ میلادی به صورت تجاری وارد. بازارهای جهانی شده است. لیزرتگ یک ورزش و فعالیت تفریحی مهیج است که به صورت. تیمی یا انفرادی انجام می شود. در این بازی یک اسلحه لیزری در اختیار هر بازیکن قرار می گیرد. و هدف، شلیک به جلیقه یا هدبند بازیکنان حریف است. در پایان بازی تمامی اطلاعات و امتیازات بازیکنان. توسط سیستم های کامپیوتری پردازش و به آن ها ارائه می شود. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

این مکانیزم می تواند از شبیه سازی های بسیار واقعی گرفته تا سناریوهای فانتزی. با الهام از داستان های علمی- تخیلی و بازی های ویدیویی را ارائه دهد. نرخ آتش، اهداف، اثرات. شلیک موفق، تعداد جان بازیکنان و سایر پارامترها می توانند پیش از شروع. بازی تغییر داده شوند تا امکان اجرای سناریوهای متنوعی فراهم شود.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

تجهیزات بسیار متنوعی از جمله تفنگ، جلیقه، هدبند و انواع سنسورها و اکسسوری های گوناگون. در این بازی مورد استفاده قرار می گیرند. کلیه تنظیمات اسلحه و تجهیزات جانبی بازی. دارای قابلیت تغییر توسط نرم افزار بازی است. جلیقه و هدبند لیزرتگ دارای هشدار صوتی،. ویبراتور، قابلیت تغییر رنگ سنسورها و ضدآب هستند؛ همچنین مجهز به سنسورهای. الکتریکی حساس به اشعه ی لیزر در جلو و پشت خود هستند. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

همان طور که بازی های کامپیوتری دارای به روزرسانی های سالانه برای خود هستند، تجهیزات. بازی لیزرتگ نیز به صورت سالانه آپدیت شده، تجهیزات جدیدی به این ورزش اضافه شده و کیفیت. تمامی تجهیزات بهبود داده می شود. از آن جایی که این بازی بسیار کم خطر بوده. و دارای سرعت و تحرک بالایی است، به شما این امکان را می دهد تا با دوستان و خانواده های. خود بدون محدودیت سنی و جنسیتی در قالب گروه های چند نفره تفریح نمایید. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

در این صفحه می توانید اطلاعات دقیق تر و جامع تری را درباره لیزرتگ ببینید.

اتاق فرار

درباره اتاق فرار

اتاق فرار یا اسکیپ روم که یک بازی فیزیکی و ماجراجویی است، از بازی های کامپیوتری الهام. گرفته شده و یک فرصت بی نظیر را برای تخلیه هیجان و هم چنین محک زدن هوش و. ذکاوت بازیکنان در مواقع بحرانی فراهم می آورد. در این بازی، تیم ها در گروه های ۳ تا ۱۰. نفره (بسته به سناریوی بازی) وارد اتاق فرار می شوند. پشت سر آن ها درها قفل شده و بازیکنان. باید با پیدا کردن سرنخ ها و حل کردن معماها، چالش هایی را که برای آنان طراحی شده، پشت سر گذاشته. و خود را از اتاق نجات دهند. زمان اتاق فرار در سرتاسر دنیا به صورت معمول ۴۵ و ۶۰ دقیقه است. اما بنا بر سناریوی بازی می تواند تا ۹۰ دقیقه هم افزایش پیدا کند.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

در حال حاضر در دنیا بیش از ۸۰۰۰ اتاق فرار با سناریوهای گوناگون وجود دارد،. به طوری که می توان در اکثر کشورها این تفریح هیجان انگیز را یافت و این مقبولیت و گستردگی،. اسکیپ روم را به یکی از پرطرفدارترین بازی های واقعی (Real) در دنیا تبدیل کرده است. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

در این صفحه می توانید اطلاعات دقیق تر و جامع تری را درباره اتاق فرار ببینید.

واقعیت مجازی

درباره واقعیت مجازی

واقعیت مجازی آخرین تکنولوژی بازی های ویدیویی و پیشرفته ترین آن ها در حوزه سرگرمی محسوب می گردد.. اساس بازی های واقعیت مجازی بر پایه شبیه سازی بنا شده است. این بازی ها به. دلیل برخورداری از بالاترین سطح فناوری، از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار هستند.. کنسول بازی واقعیت مجازی ترکیبی از عینک، سنسورهای گوناگون و یک رایانه قدرتمند برای پردازش بازی است.. امروزه بازی های واقعیت مجازی در سبک های گوناگون طراحی و روانه مجتمع بازار شده اند. و این امکان فراهم شده است که بازیکنان نسخه ای متفاوت از بازی های پیشین را تجربه نمایند.. همچنین به واسطه استفاده از این تجهیزات، نوع دیگری از سرگرمی در قالب نمایش فیلم امکان پذیر شده است.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

واقعیت مجازی سطح جدیدی از تفریحات را برای مخاطبان به ارمغان آورده و به دلیل ماهیت. تکنولوژیکی خود، مدام در حال به روز رسانی و توسعه است. جذابیت بالای آن، کشش و محبوبیت فراوانی. را برای مخاطبان و بازیکنان ایجاد نموده است. با توجه به این که امروزه می توان بازی های. واقعیت مجازی را به صورت گروهی انجام داد، این محصول از یک بازی صرفاً انفرادی. به یک بازی با قبلیت اجرای گروهی ارتقا یافته است. موضوعات یاد شده باعث ظرفیت. بالای درآمدزایی برای این محصول مدرن گردیده است تا جایی که در مجموعه های تفریحی،. گیشه واقعیت مجازی از جمله گیشه های با ظرفیت تکمیل محسوب می گردد که. مشتریان همواره در صف انتظار برای بازی هستند. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

از آن جایی که بازی های واقعیت مجازی در محیطی کاملاً ایمن انجام می گردند،. هیچ گاه موجب آسیب رسانی به بازیکنان نشده و بدون محدودیت های سنی و جنسیتی قابل. اجرا و بهره برداری هستند. جهت نصب کنسول های واقعیت مجازی نیاز به فضای وسیعی نبوده. و در نتیجه می توان از آن ها به راحتی در کنار سایر تجهیزات و بازی های موجود در مجموعه. تفریحی استفاده نمود. همانند اغلب بازی های که در آریولند عرضه و معرفی شده اند، این محصول. نیز قابلیت بسیار بالایی در جذب مشتریان وفادار داشته و ارزش افزوده قابل ملاحظه ای برای. سایر گیشه ها به همراه خواهد داشت. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

در این صفحه می توانید اطلاعات دقیق تر و جامع تری را درباره واقعیت مجازی ببینید.

گیم نت

درباره گیم نت

گیم نت مکانی مجهز به کنسول های بازی محبوبی همچون پلی استیشن، ایکس باکس. و یا رایانه های رومیزی است. گیم نت ها از زمان حضور خود در فضای تفریحات و سرگرمی. به طرز کم سابقه ای مورد استقبال نوجوانان و جوانان بوده اند. معمولاً در فضای گیم نت ها،. بازی های گروهی و چند نفره از محبوب ترین بازی ها محسوب می گردند. تفاوت مهمی. که بین بازی کردن با این کنسول ها در خانه با گیم نت وجود دارد، حرفه ای بودن کلیه تجهیزات مورد استفاده در. گیم نت ها از قبیل صندلی، سیستم صوتی، تلویزیون و حتی موس و کیبورد گیمینگ است. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

محبوبیت فوق العاده بازی های ویدیویی بخش وسیعی از صنعت تفریحات را تحت سیطره. خود درآورده است، به گونه ای که امروزه بی تردید کنسول های بازی از جذابیت بسیاری در میان. مخاطبان خود برخوردار هستند. وجود گیم نت در اماکن تفریحی به معنای حضور دائمی. مشتری در مجموعه است. امکان بازی شبکه ای که با اتصال چندین کنسول به یکدیگر. میسر می شود، این قابلیت را فراهم می آورد که حتی بسیاری از بازی های انفرادی هم به صورت. گروهی قابل اجرا باشند. این موضوع حتی منجر به استقبال و حضور افرادی. می شود که در منزل خود دارای کنسول بازی شخصی هستند.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

از آن جایی که کمپانی های عظیم و غول های تکنولوژی پرچم دار این صنعت هستند،. این بازی ها مدام در حال به روز رسانی بوده، دارای مخاطبان همیشگی خود هستند. و هیچ گاه از محبوبیت آن ها کاسته نخواهد شد. علاقه مندی قشر وسیعی از افراد جامعه به این بازی ها. نشان دهنده توجیه اقتصادی بهره گیری از پتانسیل درآمدزایی گیم نت در مجموعه تفریحی. محسوب می گردد. یک گیم نت حرفه ای و استاندارد، قابلیت بسیار بالایی در جذب مشتریان وفادار. داشته و ارزش افزوده قابل ملاحظه ای برای سایر گیشه ها به همراه خواهد داشت.

در این صفحه می توانید اطلاعات دقیق تر و جامع تری را درباره گیم نت ببینید.

کافه بازی

درباره کافه بازی

کافه ها مکانی دوستانه و صمیمی جهت دورهمی های گروهی است که به طور معمول در این. گونه مکان ها انواع نوشیدنی ها به همراه میان وعده های گوناگون سرو می شود.. نسل جدید کافه ها با در اختیار گرفتن کلکسیونی از بازی های رومیزی خدمات خود به مشتریان شان را گسترش داده. و فرمت جدیدی را به منظور ایجاد شادابی در میان مخاطبان خود برای زمان های طولانی تری. به وجود آورده اند. فرهنگ استفاده از کافه ها در جوامع مختلف و در طول زمان بر اساس نیاز جامعه ی. هدف همواره در حال تغییر بوده است. این موضوع که غالب مشتریان کافه ها در ایران را نسل جوان تشکیل می دهند،. منجر به شکل گیری و رونق کافه بازی شده است.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

از آن جایی که هدف اصلی مراکز تفریحی میزبانی چند ساعته از مخاطبان خود بوده و از سوی دیگر. مشتریان نیز همواره به دنبال مکانی برای تفریح و پر کردن اوقات فراغت خود هستند، بنابراین. وجود یک فضای آرامش بخش و صمیمی جهت حضور طولانی مدت مشتریان در اماکن تفریحی امری. اجتناب ناپذیر است. این ضرورت منجر به اهمیت بیش از پیش کافه بازی ها در مراکز تفریحی گردیده. و آن را به گیشه ای محوری تبدیل نموده است. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

از مهم ترین دلایل محبویت کافه بازی ها، قابلیت میزبانی از گروه های دوستانه و خانوادگی است.. این موضوع باعث می شود افراد بتوانند هم زمان با حضور در کنار یکدیگر به نوشیدن، صحبت کردن،. استراحت و خوشگذرانی بپردازند. ویژگی های یاد شده منجر به افزایش توانایی کافه بازی ها. برای درآمدزایی شده و می تواند در جذب مشتریان وفادار و رونق سایر گیشه ها نقش مؤثر و تعیین کننده ای. ایفا نماید. در صورت وجود یک فضای بزرگ و دلنشین، کافه بازی ها می توانند این امکان. را فراهم نمایند که مشتریان زیادی در مجموعه حضور پیدا کرده و نیز امکان برگزاری ایونت های مختلف. مانند مافیا فراهم می گردد. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

در این صفحه می توانید اطلاعات دقیق تر و جامع تری را درباره کافه بازی ببینید.

آرکید

درباره آرکید

بازی های آرکیدی نوعی از تفریحات ماشینی هستند که به طور معمول با سکه یا بلیت کار می کنند. و در اماکن عمومی مانند رستوران، کافه ها، کلاب ها و شهربازی ها مورد استفاده قرار می گیرند.. مخاطبان این دسته از بازی ها کودکان هستند اما به دلیل جذابیت و نوستالژیک بودن بسیاری. از بازی های آرکید، تمایل به استفاده از این بازی ها در بزرگسالان نیز وجود دارد. مدت زمان. انجام بازی های آرکید معمولاً بین یک تا پنج دقیقه است. این بازی ها به دو دسته بازی های شانسی. و بازی های مهارتی تقسیم می گردند و غالباً به همراه یک جایزه برای فرد برنده ارائه می شوند.. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

مراکز تفریحی بزرگسالان میزبان گروه های خانوادگی بسیاری است. در این میان اغلب خانواده ها به همراه. فرزندان و کودکان خود به این گونه اماکن مراجعه می نمایند. برای این خانواده ها همواره دغدغه. سرگرمی و بازی کودکان نیز وجود دارد. بنابراین وجود بازی های آرکید در مجموعه های تفریحی. تضمین کننده سرگرمی کودکان و رضایت خانواده ها از حضور و گذران وقت خود در این اماکن خواهد بود.. به علاوه این که به دلیل جذابیت فوق العاده این بازی ها، بزرگسالان نیز. همواره از مخاطبان اصلی بازی های آرکیدی محسوب می شوند.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

بازی های آرکید به دلیل ماهیت خود فضای کمی را اشغال می نماید و مدت زمان اجرای. کوتاهی هم دارد. این ویژگی ها باعث می شود که قابلیت بسیاری به منظور تبدیل شدن به گیشه ای. مکمل و جذاب برای مجموعه های تفریحی داشته باشد که می تواند هدف تعداد زیادی. از مشتریان محسوب شود. بنابراین استفاده از بازی های آرکیدی در این اماکن مخاطبان گوناگونی با سلایق. مختلف را جذب نموده و باعث رونق بیشتر سایر گیشه های مجموعه ها نیز می شود. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

در این صفحه می توانید اطلاعات دقیق تر و جامع تری را درباره آرکید ببینید.

دارت دیجیتال

درباره دارت دیجیتال

دارت دیجیتال دستگاهی مناسب برای اماکن تفریحی و ورزشی مانند کلاب ها، شهربازی ها،. باشگاه های بیلیارد، سالن های ورزشی، گیم نت ها و سایر مجموعه های تفریحی ورزشی می باشد.. این دستگاه که برای ورزش دارت طراحی و تولید شده امکان مسابقه بین دو تا چهار نفر. را به طور هم زمان دارد و همچنین تا هشت نفر می توانند به صورت گروهی بازی کنند. دارت دیجیتال دارای. ۳۲ بازی مختلف دارت است که با پرتاب دارت به سیبل به صورت هوشمند و خودکار امتیاز را محاسبه و. در صفحه نمایش نشان می دهد. در این دستگاه برای مشخص کردن جای ایستادن افراد. از لیزر و برای نمایش امتیازات از نمایشگر ۲۲ اینچی LED استفاده شده و در دو نوع کارت خوان. دیجیتال و یا سکه خوان موجود است.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

دارت دیجیتال با وجود اینکه فضای کمی را اشغال می نماید، قابلیت بازی به صورت. انفرادی و گروهی را دارد. قابلیت گروهی این بازی باعث شده است که امکان ایجاد رقابت های. محلی و منطقه ای را نیز داشته باشد. بنابراین دارت دیجیتال قابلیت بسیاری به منظور تبدیل شدن به. گیشه ای مکمل و جذاب برای مجموعه های تفریحی دارد. به همین دلیل استفاده از این محصول. در اماکن ورزشی و تفریحی باعث جذب مخاطبان گوناگونی با سلایق مختلف شده و رونق بیشتر. سایر گیشه های مجموعه ها را نیز به دنبال خواهد داشت. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

تم پارک

درباره تم پارک

تم پارک به چیدمان و فضاسازی مجموعه های تفریحی در یک چارچوب هماهنگ و یکپارچه گفته می شود.. طراحی و به کارگیری تم پارک به منظور اجرای هدفمند دکوراسیون داخلی مجموعه با استفاده از. المان های سه بعدی، نقاشی های گرافیتی و نورپردازی صورت می پذیرد و هدف اصلی آن شخصیت. بخشیدن به یک مرکز تفریحی و سرگرمی است. اجرای با کیفیت تم پارک علاوه بر ایجاد تناسب و. هماهنگی میان گیشه ها و فضای کلی مجموعه، نقش به سزایی در شکل دهی ارتباطی عمیق و. ماندگار با مشتریان و جامعه هدف ایفا می نماید. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

آن دسته از مجموعه های تفریحی که ساختار و جاذبه های خود را بر اساس یک موضوع اصلی. بنا می کنند از این توانایی برخوردارند که تصویری منحصر به فرد و شخصی سازی شده را خلق کنند.. تم پارک می تواند شما را به دنیای پریان، دزدان دریایی، فضانوردان و بسیاری دیگر از این ماجراها. و شخصیت های جذاب ببرد! حتی می توانید در دنیایی از شگفتی ها با یک افسانه آشنا شوید. و در محاصره شادی و لذت، تا زمانی که آن جا هستید، در خیال غرق شوید. با اجرای تم پارک، یک. مکان دیدنی، فتوژنیک و نمادین ساخته خواهد شد که مردم را برای تماشا، بازی و سرگرمی به پارکی می کشاند. که حضور در آن جا برای همه سنین مفرح است.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

تم پارک می تواند تصویر یک مقصد تفریحی را متحول نموده و با جذب جامعه متنوعی از مخاطبان،. فرصت های سرگرمی را برای عموم افراد فراهم نماید. برخورداری از ظرفیت و جاذبه کافی جهت پوشش. حداکثری انتظارات مشتریان، موضوعی است که به واسطه اجرای حساب شده و با کیفیت. تم پارک محقق خواهد شد. نکته حائز اهمیت جاذبه ای است که به واسطه تم پارک ایجاد می شود و به عنوان. یک برگ برنده در دستان مجموعه دارانی عمل خواهد کرد. که نگاهی متفاوت در ساخت اماکن تفریحی و سرگرمی دارند. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

اهمیت درآمدزایی تم پارک

با در نظر گرفتن توانایی فوق العاده تم پارک در فضاسازی مطلوب و خوش آیند برای مشتریان،. می توان از تم پارک به عنوان نوعی جاذبه گردشگری منحصربه فرد برای یک مجموعه تفریحی. یاد نمود. این جذابیت علاوه بر ایجاد کشش مضاعف برای مشتریان، این امکان را نیز به وجود می آورد. که در فضای ایجاد شده، ایونت هایی با موضوعات گوناگون برگزار نمود. این ایونت ها می تواند. بر اساس علایق مشتریان، امکانات در دسترس و مناسبت های تقویمی برنامه ریزی و برگزار شوند.

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

موضوع یاد شده علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای سایر گیشه ها و کشاندن اقشار گوناگون. مشتریان به مجموعه تفریحی، می تواند خود یک منبع درآمد جذاب محسوب گردد و. در نتیجه منافع اقتصادی بیش تری برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد. این تصمیم هوشمندانه به ایشان. کمک می کند که ابزار لازم جهت تحقق بیش ترین بهره برداری از پتانسیل های اماکن. تفریحی در جذب مخاطبان جدید را در اختیار داشته باشند. فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

در این صفحه می توانید اطلاعات دقیق تر و جامع تری را درباره تم پارک ببینید.

جانمایی پروژه مجتمع بازار سلام قم

تصویر زیر، جانمایی صورت گرفته هر یک از گیشه ها بوده و تخمین هزینه ها،. بر اساس متراژ و تجهیزات مورد استفاده صورت گرفته است: فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم .

فرصت سرمایه گذاری در صنعت تفریحات مجتمع بازار سلام قم

تماس با ما

پروژه بازار سلام قم و فرصت های سرمایه گذاری در آن را به عنوان بزرگترین مرکز تفریحات دیجیتال کشور به اختصار معرفی نمودیم. در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات و جزئیات بیشتری را داشته باشید، می توانید با شماره ۰۹۱۲۳۶۲۸۰۱۵ تماس بگیرید و یا با استفاده از دکمه گفتگوی آنلاین در پایین صفحه از طریق واتساپ پیام دهید تا کارشناسان ما جزئیات بیشتری را در اختیارتان قرار دهند.

تماس با ما