ساخت اتاق فرار
آریولند

مزایای اتاق فرار آریو

  • طراحی زیبا و منحصر به فرد برای مشتریان آریو
  • مشاوره‌ی صفر تا صد راه اندازی اتاق فرار
  • پشتیبانی فنی و تبلیغاتی حین بهره‌برداری از باشگاه
  • استفاده از تجهیزات با کیفیت و مدرن هم‌تراز با برندهای معتبر جهانی
  • گارانتی ۶ ماهه تجهیزات اتاق فرار و خدمات پس از فروش ۳ ساله

اتاق فرارهایی که توسط آریو طراحی می‌شوند حاصل همکاری دپارتمان‌های گوناگون است. سناریونویسی و داستان‌سرایی اختصاصی توسط تیم نویسندگی انجام می‌شود. سپس سناریو جهت فضاسازی و خلق دکوراسیون در اختیار گروه معماری قرار گرفته و نقشه‌های مربوط به تجهیزات بازی و نقاشی‌های گرافیتی متناسب با سناریو طراحی می‌شوند. در نهایت گروه مهندسی الکترونیک اقدام به هوشمندسازی و ایجاد سیستم کنترل بازی می‌نمایند.

ساخت اتاق فرار تجهیزات اتاق فرار .

نمونه پروژه های اجرا شده

چرا ساخت اتاق فرار

جامعه هدف بزرگ

اتاق فرار یک بازی محبوب برای تمام گروه‌های سنی بالای ۱۲ سال است که می‌تواند در قالب گروه‌های دوستانه و خانوادگی و حتی برای برگزاری جشن تولد و سایر مناسبت‌ها استفاده شود. در این بازی هیچ‌گونه محدودیتی برای بانوان و آقایان وجود ندارد.

درآمد قابل توجه در هر سانس

این بازی به دلیل گروهی بودن آن، از توانایی درآمدسازی بالایی برخوردار است. زیرا بازیکنان در قالب تیم‌های چند نفره در آن شرکت می‌کنند. به طور تقریبی، میانگین درآمد هر سانس اتاق فرار در ایران ۳۵۰ هزار تومان است.

تجهیزات با کیفیت

اتاق فرار دارای هزینه‌های تعمیر و نگهداری قابل قبولی است. متریال ساخت با کیفیت بالا و دارای پشتیبانی همه‌جانبه‌ی محصولات آریو باعث می‌شود که این هزینه‌ها به پایین‌ترین سطح ممکن برسد.

هزینه جاری بسیار پایین

استفاده‌ی ناچیز اتاق فرار از منابع انرژی مانند برق، باعث می‌شود که قبوض جاری مجموعه‌ی اتاق فرار بسیار کم باشد. علاوه بر این، نیاز به نیروی انسانی زیادی هم ندارد زیرا اتاق فرار را می‌توان با تنها یک یا دو اپراتور مدیریت کرد.

یک ورزش سالم و بی‌خطر

اتاق فرار ذهن شما را درگیر می‌کند، توانایی انجام کار گروهی شما را بالا می‌برد و یک محک جدی برای هوش شما محسوب می‌شود.

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ

سوددهی بالا در راه اندازی اتاق فرار

در اتاق فرار امکان سوددهی بسیار بالایی به نسبت هزینه‌های راه‌اندازی، تجهیز و بهره‌برداری برای سرمایه‌گذار وجود دارد. زیرا این بازی از محبوبیت بالایی برخوردار است و به صورت گروهی انجام می‌شود. اتاق فرار در طی سال‌های اخیر کاربران زیادی را در سراسر ایران به خود جذب نموده است. محبوبیت روز افزون این بازی باعث می‌شود که برای سایر گیشه‌های مجموعه‌ی تفریحی شما هم ارزش افزوده به همراه داشته باشد. ساخت اتاق فرار تجهیزات اتاق فرار .

یک تجربه واقعی از فیلم‌های سینمایی

ما پیش از این داستان‌های معمایی، هیجان‌انگیز و ترسناک مانند جوکر یا فرار از زندان را تنها در فیلم‌های سینمایی یا سریال‌ها دیده‌ایم. اما سخت افزار و نرم‌افزار اتاق فرار امکان حضور کاملاً واقعی و فیزیکی را در چنین محیط‌های جذابی برای ما فراهم می‌آورد. اتاق فرار بسیار محبوب است زیرا در حین بازی به قدری ذهن و حواس شما را درگیر می‌کند که متوجه گذر زمان نمی‌شوید. این جذابیت، پتانسیل بالایی را برای کسب درآمد و جذب علاقه‌مندان به این بازی ایجاد می‌کند. گسترش سریع مجموعه‌هایی در سراسر ایران که از اتاق فرار برخوردار هستند، تأیید کننده‌ی این نکته است.

میانگین منابع درآمد

گرو‌ه‌های خانوادگی و دوستانه ……… ۶۰ درصد

جشن‌های تولد و مهمانی‌ها …………. ۴۰ درصد

ساخت اتاق فرار

چه سناریوهایی برای شما مناسب‌تر است؟

تجربه و دانش کارشناسان آریو در حین فرآیند مشاوره‌ی صفر تا صد در کنارتان خواهد بود تا با توجه به سلیقه‌ی شما و نیاز بازار به شما کمک کند که مناسب‌ترین سناریوها را انتخاب نمایید. شما هیچ‌گونه هزینه‌ای برای مشاوره نمی‌پردازید، تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

ساخت اتاق فرار تجهیزات اتاق فرار .

توجیه اقتصادی ساخت اتاق فرار

توصیه می‌شود که در مجموعه‌ی خود حداقل ۲ اتاق فرار داشته باشید تا مشتریانی که برای اولین‌بار به شما مراجعه می‌نمایند، امکان استفاده از حداقل یک سناریوی دیگر را هم داشته باشند. اکنون به بررسی میانگین هزینه‌ها و درآمدها می‌پردازیم تا دلیل سوددهی راه اندازی اتاق فرار روشن شود. البته تمام هزینه‌ها بنا بر اندازه‌ی کسب و کار، تعداد و نوع سناریوها، منطقه و سیاست‌های تبلیغاتی شما متغیر است. میانگین هزینه‌ها به شرح زیر است:

هزینه‌های اولیه

راه اندازی اتاق فرار (۲ سناریو) ……. ۴۵۰ میلیون تومان

راه‌اندازی اتاق کنترل ……. ۲۰ میلیون تومان

مبلغ ودیعه‌ی مکان باشگاه ……. ۶۰ میلیون تومان

هزینه تبلیغات و افتتاحیه ……. ۳۰ میلیون تومان

هزینه‌های جاری

اجاره‌ی ماهیانه ……. ۵ میلیون تومان

قبض‌های دولتی ……. ۱ میلیون تومان

هزینه‌های نیروی انسانی (برای ۲ نفر) ……. ۷ میلیون تومان

ساخت اتاق فرار تجهیزات اتاق فرار

درآمدها

قیمت بلیت ورودی برای هر نفر در یک ساعت ……. ۸۰ هزار تومان

تعداد نفرات در روز ……. ۲۰ نفر

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ

ساخت اتاق فرار

بر اساس نرخ‌های بالا که به صورت میانگین تشریح شده است، به طور متوسط ماهیانه ۱۳ میلیون تومان هزینه‌های جاری به باشگاه تعلق گرفته و بر همین اساس ماهیانه ۴۸ میلیون تومان درآمد باشگاه خواهد بود. میانگین سود ماهانه‌ی یک مجموعه‌ی اتاق فرار با دو سناریو با سرمایه‌گذاری ۵۶۰ میلیون تومانی، به طور متوسط ماهیانه ۳۵ میلیون تومان خواهد بود. بنابراین نرخ بازگشت سرمایه در باشگاه اتاق فرار در حدود ۱۶ ماه است. با توجه به این موضوع که سرمایه گذاری شما در اتاق فرار در زمان کمتر از هجده ماه مستهلک می‌شود، این یک کسب و کار با توجیه اقتصادی بسیار بالا و سودآور محسوب می‌گردد. ساخت اتاق فرار تجهیزات اتاق فرار .

لازم به ذکر است که تجهیزات آریو به دلیل کیفیت ساخت بالا، امکان بهره‌برداری و کسب درآمد را به مدت بیش از سه سال و با هزینه‌ی نگهداری اندک فراهم می‌نماید.

ساخت اتاق فرار
چگونه شروع کنیم؟

.

۱. با مشاورین ما تماس بگیرید.

۲. با راهنمایی کارشناسان آریو، سناریوهای خود را انتخاب نمایید.

۳. فضای مناسب را برای مجموعه خود بیابید و اجرای پروژه را به تیم تخصصی آریو بسپارید.

۴. برای افتتاحیه و تبلیغات خود برنامه‌ای مشخص طرح‌ریزی کنید.

۵. نیروی انسانی مورد نیاز خود را استخدام نمایید.

۶. صفحات خود را در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی نمایید.

۷. باشگاه خود را افتتاح نموده و به تبلیغات خود ادامه دهید.

۸. سفارش بگیرید و شروع به کسب درآمد نمایید.

ساخت اتاق فرار تجهیزات اتاق فرار

کسب درآمد از تفریحات آسان است

از دانش ما که بر مبنای تجربیات و سرمایه‌گذاری‌های واقعی است استفاده نمایید.

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ
همین حالا برای مشاوره‌ی رایگان صفر تا صد با ما تماس بگیرید

ساخت باشگاه لیزرتگ خرید تجهیزات لیزرتگ