تحولی بزرگ در صنعت تفریحات ایران

صنعت تفریحات
صنعت تفریحات

از نخستین روزهای شکل‌گیری آریولند، نگاه متفاوت این مجموعه به صنعت تفریحات با تمرکزی ویژه بر مدرن‌سازی این صنعت در ایران قرار گرفت. کشور ما فاصله‌ای قابل تأمل با سبک اجرای تفریحات در کشورهای توسعه یافته دارد، بنابراین نیاز به تحولی جدی در فضای سنتی تفریحات کشور به شدت احساس می‌شد.

مجموعه‌ی آریولند در نزدیک به یک‌دهه فعالیت خود همواره تلاش کرده است که با بهره‌گیری از دانش روز دنیا و تلفیق آن با فرهنگ غالب جامعه، بستری مدرن را برای تفریحات خانواده‌ی ایرانی فراهم نماید. به عنوان مثال مجموعه‌ی آریولند توانست بازی گروهی و خانوادگی لیزرتگ را مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی و در همکاری با شرکت لیزروار روسیه در ایران پایه‌گذاری نماید.

با توجه به خط مشی یاد شده، سرمایه‌گذاری کلان مجموعه‌ی آریولند در تحقیق و توسعه‌ی صنعت تفریحات و سرگرمی، منجر به طراحی و اجرای ده‌ها پروژه‌ی لوکس و مدرن تفریحی در سراسر کشور شده است. از میان انبوه پروژه‌های موفقی که تاکنون توسط آریولند به اجرا درآمده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صنعت تفریحات
  • مجموعه تفریحی ویرا پارک در معین‌مال شهر تهران
  • مجموعه تفریحی اکوکلاب در اکومال شهر کرج
  • شهرک تفریحی- توریستی دشت نور در شهرستان نور
  • مجموعه تفریحی دیاکو در شهر شیراز
صنعت تفریحات
صنعت تفریحات
صنعت تفریحات
صنعت تفریحات
صنعت تفریحات

طراحی خلاقانه و بهره‌وری حداکثری در صنعت تفریحات

نقطه‌ی مشترک تمامی پروژه‌های یاد شده که جدیدترین نمونه‌کارهای آریولند هستند استفاده از طراحی خلاقانه و اجرای تم‌پارک‌های جذاب و نیز انتخاب بازی‌های مدرنی است که قابلیت بهره‌وری هم‌زمان بزرگ‌سالان و کودکان را فراهم می‌آورد. این موضوع باعث می‌شود که بتوان از ظرفیت حداکثری یک مجموعه‌ی تفریحی جهت ارائه‌ی خدمات به خانواده‌ی ایرانی استفاده نمود، چرا که این رویکرد دیگر محدود به جنسیت یا گروه سنی خاصی نیست. دیگر نکته‌ی حائز اهمیت در طراحی‌های ما، امکان بهره‌برداری حداکثری سرمایه‌گذاران از منافع مالی چنین پروژه‌های تفریحی است.

مجموعه‌ی آریولند مفتخر است که با استفاده از نیروی انسانی بومی، جوان و با استعداد خود در کنار. بهره‌گیری از دانش روز جهانی در صنعت تفریحات، توانسته است گامی بلند در راستای نیل به اهداف. تعریف‌شده‌ی خود بردارد. حضور فعال آریولند در نمایشگاه‌های گوناگون صنعت تفریحات و سرگرمی و ارائه‌ی. دستاوردهای جدید در این حوزه‌ها، گام دیگری در راستای اهداف سازمانی مجموعه محسوب می‌شود.

حمایت همه‌جانبه

اقدام دیگر آریولند ایجاد چتر حمایتی برای سرمایه‌گذاران نوپایی است که علاقه‌مند ورود به صنعت تفریحات بوده‌اند.. رسیدن به این مهم با اعمال تخفیف‌های جذاب و فروش اقساطی تجهیزات ساخت شهربازی از طریق جشنواره‌های. فروش سالیانه، بررسی موشکافانه پروژه‌ها و ارائه‌ی مشاوره‌ی صفر تا صدی به سرمایه‌گذاران. در راستای شفاف‌سازی فضای این کسب و کار نوین عملی گردیده است.

آریولند در سال‌های اخیر بستری را فراهم کرده است تا شما هم بتوانید به رویای ساخت و توسعه. شهربازی و مجموعه‌ی تفریحی خود جامه‌ی عمل بپوشانید. بنابراین از شما هم دعوت می‌کنیم که از دانش. فنی و یک‌دهه‌ی تجربه‌ی عملی کارشناسان آریولند در مشاوره، طراحی، ساخت و بهره‌برداری اماکن تفریحی. استفاده نموده و مسیر موفقیت خود را در این صنعت نوپا و پربازده ترسیم نمایید، چرا که تا به امروز تنها بخش. ناچیزی از ظرفیت عظیم و پنهان صنعت تفریحات و سرگرمی در ایران مورد توجه و بهره‌برداری قرار گرفته است.

آریولند تا تحقق کامل این رویا در کنار شما است.