درباره آریولند بیشتر بدانید

 

گروه آریو با بیش از پنج سال فعالیت در صنعت تفریحات کشور پیشرو در ارائه روش های نوین تفریحات جهت استفاده عموم مردم می باشد. خط مشی ما ارائه بازی و محصولاتی است که علاوه بر تازگی و جذابیت دارای فعالیت فیزیکی یا ذهنی برای بازیکنان باشد. توضیحات تکمیلی در این زمینه در مبحث معرفی هر کدام از بازی های پیشنهادی ارائه خواهد شد.

ما در انتخاب هایمان سعی نموده ایم با نگاهی موشکافانه به جنس بازار هدف و کسب دانش از نیازهای مشتریان مان مجموعه ای طراحی کنیم که عملا پاسخگوی خواسته های کاربران باشد. در خلا موجود صنعت تفریحات ایران و نیز معضلات اجتماعی موجود که محصول عدم تطبیق صحیح مردم با مدرنیته می باشد، بر آن شدیم تا تمرکز خود را بروی ورزش-تفریح های مدرنی قرار دهیم که تجربیات پیشین رضایتمندی بالای خانواده ها و استقبال آنان از این دست محصولات را نشان می دهد. اینگونه تفریحات بواسطه ماهیت ورزش گونه خود امکان کالری سوزی بالایی برای بازیکنان فراهم می آورند، بعلاوه با تقویت روحیه همکاری و تعاون افراد و نیز انفصال جوانان از فضاهای مجازی و بازی های کامپیوتری که منجر به انزوا و کم تحرکی گسترده ای شده اند مطلوب اولیا و نیز مربیان مدارس واقع می گردند.

همچنین شرکت پادمان پردیس آریو با اتکا به تجربیات درخشان خود در سالیان اخیر و نیز تیم های فنی، مهندسی، طراحی و اجرایی جوانی که در اختیار دارد هدف گذاری خود را از مدت ها قبل بر روی تاسیس مجموعه های تفریحی ورزشی بزرگسالان قرار داده است. از این رو در حال حاظر دارای توانمندی های بالقوه و دانش فنی بالایی در طراحی و تولید ادوات الکترونیکی مجموعه تفریحی ورزشی هستیم و بر آنیم تا از بستر موجود به نحو احسنت استفاده نماییم. لذا آمادگی خود را جهت همکاری در این پروژه ها اعلام می نماییم.

سود بالا
سرمایه گذاری مطمئن
تحول در صنعت تفریحات
پیشرفت اقتصادی

سرمایه گذار شو

گروه آریو با حضور فعال در صنعت تفریحات ایران بعنوان مشاور ، بهره بردار یا سرمایه گذار در پروژه های گوناگونی سرویس های خود را با بالاترین کیفیت موجود در ایران و بروز در قیاس با استانداردهای بین المللی ارائه داده است و مفتخریم که به پشتوانه تجربه درخشان سال های اخیر در پروژها نقطه عطفی در این صنعت رو به رشد تلقی گردد. نکته قابل ذکر در مورد محصولات ارائه شده شرکت پادمان پردیس آریو مدرن و نوین بودن آن هاست، بطوری که اکثر محصولات برای اولین بار در ایران تجربه میگردند و این مهم عامل موفقیت و متفاوت بودن گروه آریو با سایر شرکت هایی است که در این حیطه مشغول فعالیت می باشند.

شرکت پادمان پردیس آریو به پشتوانه پرسنل جوان و توانمند خود در بخش های مدیریت، فنی و مهندسی، تحقیق و توسعه، طراحی و اجرای دکوراسیون، تبلیغات و بازاریابی، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش، افتخار سرویس دهی موفق به کاربران و عقد قرارداد با سرمایه گزاران را در پروژه های مختلف تفریحی داشته است.