آرچری تگ - آریو لند

آرچری تگ (Archery Tag)

آریو لند

آرچری تگ مدرن ترین بازی با تیر و کمان است که به نوعی ویژگی های جذاب لیزرتگ و پینت بال را با هم ترکیب نموده است. این ورزش-تفریح استراتژیک بگونه ای طراحی شده که عموم مردم بتوانند از آن لذت ببرند. این بازی همچون لیزرتگ محدودیت سنی نداشته و ورزشی کالری سوز محسوب می گردد. در آرچری تگ هر بازیکن مجهز به یک کمان مخصوص و نیز ماسکت محافظ صورت می باشد.

آرچری تگ ورزشی است که بسیاری از عضلات بدن در آن درگیر هستند و موجب سلامت فیزیکی افراد یعنی تقویت عضلات دست، قفسه سینه، بازوها و شانه ها می شود و نیز مشکلات تنفسی و سوخت وساز بدن را بهبود می بخشد. تیراندازی با کمان می تواند هم یک راه شگفت انگیز برای آزاد شدن ذهن شما وکشف تمرکز درونی باشد هم گریزی برای آشفتگی های استرس زا باشد. افزایش حس سلامت، صبر و شکیبایی و تمرکز مطلق از آموزه های این ورزش جنجالی است. با انجام این فعالیت مطمئن باشید که وارد اجتماعی با خط فکری مثبت و غالبا انسان های باهوش شده اید!
حداقل فضای قابل قبول برای اجرای این بازی (شامل محوطه بازی، اسلحه خانه و رختکن) 180 متر مربع می باشد که در این فضا از 6 تا 10 نفر می توانند با یکدیگر بازی کنند. سانس های این بازی در استاندارد آریو یک ساعته بوده و هزینه آن را می توان مبلغی بین 25000 الی 35000 تومان به ازای هر نفر تعیین نمود.

آریو آرچری (Ario Archery)

آریو آرچری نام نخستین باشگاه استاندارد و تنها ارائه دهنده ی محصولات بروز آرچری تگ در ایران است که کار خود را در این زمینه در سال 94 شروع کرده و در حال حاضر با برندهای مطرح این ورزش تفریح در نقاط مختلف جهان همکاری می کند. لذا سایر فروشنده‌های احتمالی این محصول مورد تایید یا نماینده شرکت پادمان پردیس آریو نمی‌باشند. شما از طریق تکمیل فرم سرمایه گذاری می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید و هر میزان اطلاعات که نیاز دارید بدست آورید.
هدف ما فراهم نمودن محصولی ایمن و تجربه ای لذت بخش از بازی با تیر و کمان است. در این مسیر سرمایه گذاری، تحقیقات جامعی جهت ارائه یک محصول باکیفیت به خریداران صورت پذیرفته است. به پشتوانه دانش، تجریه و تحقیقات تخصصی که انجام داده ایم هم اینک بعنوان کامل ترین مرجع عرضه این محصول در خدمت مشتریان گرامی می‌باشیم.
نکته مهمی که در خریدتان می‌بایست به آن توجه نمایید کیفیت و ایمنی و دوام ادوات می‌باشد. فریب محصولات ارزان قیمت و بدون کیفیت را نخورید، چرا که تفاوت بسیاری به لحاظ کارکرد و دوام با نسخه‌های اصلی دارند. پکیج محصولات آریو دارای طول عمر زیاد و کیفیت بالایی می‌باشد و به لحاظ طراحی و مواد اولیه استفاده شده کلیه استانداردهای بازی آرچری تگ و ادوات آن رعایت شده است و محصولی بدون عیب و نقص را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

پیشنهاد ویژه !

ست پایه

کمان آرچری تگ 10
زه کمان 10
تیر آرچری تگ 40
فوم یدکی 20
ماسک آرچری تگ 10
پنج هدف استاندارد 2
بانکر استاندارد 6
پمپ باد 1
سیبل آرچری تگ ندارد
کیف حمل و نقل ندارد
پشتیبانی تبلیغاتی ندارد
پشتیبانی وبسایت دارد

ست استاندارد

کمان آرچری تگ 12
زه کمان 12
تیر آرچری تگ 48
فوم یدکی 24
ماسک آرچری تگ 12
پنج هدف استاندارد 2
بانکر استاندارد 8
پمپ باد 1
سیبل آرچری تگ ندارد
کیف حمل و نقل دارد
پشتیبانی تبلیغاتی ندارد
پشتیبانی وبسایت دارد

ست لاکچری

کمان آرچری تگ 16
زه کمان 16
تیر آرچری تگ 64
فوم یدکی 32
ماسک آرچری تگ 16
پنج هدف استاندارد 2
بانکر استاندارد 10
پمپ باد 1
سیبل آرچری تگ دارد
کیف حمل و نقل دارد
پشتیبانی تبلیغاتی دارد
پشتیبانی وبسایت دارد

چیدمان زمین بازی آرچری تگ

ابعاد زمین
آرچری تگ تقریباً در هر محیطی قابل اجرا می باشد.
زمین بازی به دو قسمت 9*11 متر و همچنین یک قسمت مشترک (neutral zone) در مرکز زمین به ابعاد 6*11 متر تقسیم می شود. جایگاه (نیمکت) بازیکنان ذخیره به ابعاد 4*1 متر می باشد که می بایستی با فاصله حدود 1 متر از خط کناری زمین قرار گرفته باشد. منطقه فنی (قسمتی که تیم داوران و امتیازدهندگان قرار دارد) با ابعاد 4*1 متر نیز با فاصله حدود 1 متر از خط کناری زمین در مرکز زمین بازی قرار داده می شود.
افرادی که دارای مجوز هستند و خواهان برگزاری بازی به صورت لیگ می باشند می بایستی تمام قوانین بازی و ابعاد را رعایت نمایند.
این شرایط برای رویدادهای رسمی که در آینده برگزار می شود الزامی است.
تماشاگران و افرادی که منتظر بازی هستند باید در فاصله امنی از خطوط کنار زمین بازی و منطقه مشترک زمین باشند.

قراردادن اهداف بازی
سیبل 5 هدف آرچری تگ را در مرکز زمین و در دو طرف منطقه مشترک قرار دهید. سیبل ها را به صورتی قرار دهید که در یک سمت زمین دایره های سفید با زمینه سیاه رنگ و در سمت دیگر زمین دایره های سیاه با زمینه سفید قرار گرفته باشند.

قراردادن بانکرها
در هر سمت زمین 3 بانکر آرچری تگ را قرار دهید. یکی از بانکرها را در فاصله 1 متری خط حمله و پشت سیبل 5 هدف بگذارید. دو بانکر دیگر را نیز بین بانکر اول و خطوط کنار زمین با فاصله حدوداً 3 متر از خط کناری و 3 متر از خط منطقه مشترک قرار دهید.

سرمایه گذاری مطمئن
سرمایه گذاری مطمئن
سرمایه گذاری مطمئن
پیشرفت اقتصادی

سرمایه گذار شو

آرچری تگ محصولی نوین در صنعت تفریحات بشمار می‌آید و استقبال کم نظیری که از این بازی شده است بخوبی محبوبیت این ورزش-تفریح مهیج را در سطح بین المللی نمایش می‌دهد. شاید علت استقبال کم نظیر آن ریشه در سابقه تاریخی تیر و کمان در زندگی بشر داشته باشد. احتمالا آرچری تگ می‌بایست مدت‌ها پیش اختراع می‌شد!

علاوه بر آن سرمایه گذاری در این عرصه با توجه به میزان سرمایه اندکی که نیاز دارد و امکان استفاده چند منظوره از زمین بازی ریسک سرمایه گذاری را بشدت کاهش داده است. بعلاوه بلیط فروشی این بازی بسته به سلیقه باشگاه دار امکان بازگشت سرمایه را در مدت زمان اندکی مقدور می‌سازد.
عجله کنید و در شهر/استان خود اولین باشید! گروه آریو پشتیبان فنی و تبلیغاتی شما خواهد بود.